Overleg Wiki Grepolis NL:Interface: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable collapsible" | |||
!colspan="3" width="1000"| Uitleg Iconen | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:IButton.png|center|link=]] | |||
|'''Info''' | |||
|Hier vind je de actuele informatie over de stad. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:InventoryButton.png|center|link=]] | |||
|'''Inventaris''' | |||
|Klik hierop om informatie over je alliantie te vinden. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:Overviews.png|center|link=]] | |||
|'''Overzichten''' | |||
|Hier zie je de overzichten indien de [[bestuurder]] en/of [[kapitein]] geactiveerd zijn. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:TradeMovements.png|center|link=]] | |||
|'''Handelbewegingen''' | |||
|Hier komen het aantal handelsbewegingen te staan van de huidige stad. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:TroopMovement.png|center|link=]] | |||
|'''Troepenbewegingen''' | |||
|Hier komen het aantal troepenbewegingen te staan van de huidige stad. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:Units_Training.png|center|link=]] | |||
|'''Rekruteringen''' | |||
|Hier komen het aantal rekruteringen van de haven en kazerne te staan van de huidige stad. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:Attack.png|center|link=]] | |||
|'''Aanvals teller''' | |||
|Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de [[bestuurder]] geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:NoAttack.png|center|link=]] | |||
|'''Snelknop voor bevel overzicht''' | |||
|Als je erop klikt en de [[bestuurder]] is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:Attack.png|center|link=]] | |||
|'''Aanvals teller''' | |||
|Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de [[bestuurder]] geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:NoAttack.png|center|link=]] | |||
|'''Snelknop voor bevel overzicht''' | |||
|Als je erop klikt en de [[bestuurder]] is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:Attack.png|center|link=]] | |||
|'''Aanvals teller''' | |||
|Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de [[bestuurder]] geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:NoAttack.png|center|link=]] | |||
|'''Snelknop voor bevel overzicht''' | |||
|Als je erop klikt en de [[bestuurder]] is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:Attack.png|center|link=]] | |||
|'''Aanvals teller''' | |||
|Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de [[bestuurder]] geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:NoAttack.png|center|link=]] | |||
|'''Snelknop voor bevel overzicht''' | |||
|Als je erop klikt en de [[bestuurder]] is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. | |||
|- | |||
|} | |||
Versie van 21 aug 2015 01:08
Uitleg Iconen | ||
---|---|---|
![]() |
Info | Hier vind je de actuele informatie over de stad. |
![]() |
Inventaris | Klik hierop om informatie over je alliantie te vinden. |
![]() |
Overzichten | Hier zie je de overzichten indien de bestuurder en/of kapitein geactiveerd zijn. |
![]() |
Handelbewegingen | Hier komen het aantal handelsbewegingen te staan van de huidige stad. |
![]() |
Troepenbewegingen | Hier komen het aantal troepenbewegingen te staan van de huidige stad. |
![]() |
Rekruteringen | Hier komen het aantal rekruteringen van de haven en kazerne te staan van de huidige stad. |
![]() |
Aanvals teller | Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de bestuurder geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Snelknop voor bevel overzicht | Als je erop klikt en de bestuurder is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Aanvals teller | Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de bestuurder geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Snelknop voor bevel overzicht | Als je erop klikt en de bestuurder is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Aanvals teller | Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de bestuurder geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Snelknop voor bevel overzicht | Als je erop klikt en de bestuurder is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Aanvals teller | Hiermee kan je het aantal inkomende attacks zien. Als erop klikt en je hebt de bestuurder geactiveerd. Dan wordt het bevel scherm geopend. |
![]() |
Snelknop voor bevel overzicht | Als je erop klikt en de bestuurder is geactiveerd, dan wordt het bevel scherm geopend. |
Sjabloon:Fascination:navigatie