Overleg Wiki Grepolis NL:Interface: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
{| class="wikitable collapsible" | {| class="wikitable collapsible" | ||
!colspan="3" width="1000"| Uitleg Iconen | !colspan="3" width="1000"| Uitleg Iconen | ||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:SelectCity.png|center|link=]] | |||
|'''Stad selecteren''' | |||
|Hiermee zet je je een van je steden actief zodat je snelle handelingen kan doen. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:COButton.png|center|link=]] | |||
|'''Stadsoverzicht''' | |||
|Hiermee ga je direct naar je stadsoverzicht. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file:IButton.png|center|link=]] | |[[file:IButton.png|center|link=]] | ||
|'''Info''' | |'''Info''' | ||
|Hier vind je de actuele informatie over de stad. | |Hier vind je de actuele informatie over de stad. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |||
|[[file:GoTo.png|center|link=]] | |||
|'''Ga naar''' | |||
|Hier mee ga je direct naar de stad in het oceaanoverzicht. | |||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:SpellButton.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Spreuken''' | ||
| | |Hiermee kan je spreukenn op de geselecteerde stad inzetten. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:EspionageButton.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Spionage''' | ||
| | |Hiermee kan je de steden van andere spelers bespioneren. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:TradeButton.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Handelen''' | ||
| | |Hiermee kan je handelen tussen jou en de andere speler of met het boerendorp. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:AttackButton.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Aanvallen''' | ||
| | |Hiermee kan je andere steden aanvallen. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:SupportButton.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Ondersteunen''' | ||
| | |Hiermee kan je andere steden ondersteunen. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:slandGoTo.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Ga naar eiland''' | ||
|Hiermee | |Hiermee ga je direct naar het eiland toe. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:IslandIButton|center|link=]] | ||
|''' | |'''Eilandinformatie''' | ||
|Als je erop klikt | |Als je erop klikt krijg je een overzicht van het eiland, | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:eenheden.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Eenheden opeisen''' | ||
|Hiermee kan je | |Hiermee kan je eenheden opeisen van een boerendorp. Let op, het boerendorp moet minimaal level 3 zijn. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:Plunderen.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Plunderen''' | ||
| | |Hiermee plunder je grondstoffen van het boerendorp, let wel op dat de stemming daalt als je deze optie gebruikt. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:opeisen.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Opeisen''' | ||
|Hiermee | |Hiermee eis je grondstoffen van het boerendorp op. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:Colonize.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Koloniseren''' | ||
| | |Hiermee kan je een stad stichten. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:FriendInvite.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Vriend uitnodigen''' | ||
|Hiermee kan je | |Hiermee kan je je vrienden uitnodigen om Grepolis te gaan spelen. | ||
|- style="background:#fff8dc" | |- style="background:#fff8dc" | ||
|[[file: | |[[file:wwinfo.png|center|link=]] | ||
|''' | |'''Wereldwonder informatie''' | ||
| | |Hiermee kan de bouwende allantie direct naar het wereldwonder informatiescherm gaan. | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versie van 21 aug 2015 11:59
Uitleg Iconen | ||
---|---|---|
![]() |
Stad selecteren | Hiermee zet je je een van je steden actief zodat je snelle handelingen kan doen. |
![]() |
Stadsoverzicht | Hiermee ga je direct naar je stadsoverzicht. |
![]() |
Info | Hier vind je de actuele informatie over de stad. |
![]() |
Ga naar | Hier mee ga je direct naar de stad in het oceaanoverzicht. |
![]() |
Spreuken | Hiermee kan je spreukenn op de geselecteerde stad inzetten. |
![]() |
Spionage | Hiermee kan je de steden van andere spelers bespioneren. |
![]() |
Handelen | Hiermee kan je handelen tussen jou en de andere speler of met het boerendorp. |
![]() |
Aanvallen | Hiermee kan je andere steden aanvallen. |
![]() |
Ondersteunen | Hiermee kan je andere steden ondersteunen. |
![]() |
Ga naar eiland | Hiermee ga je direct naar het eiland toe. |
Eilandinformatie | Als je erop klikt krijg je een overzicht van het eiland, | |
![]() |
Eenheden opeisen | Hiermee kan je eenheden opeisen van een boerendorp. Let op, het boerendorp moet minimaal level 3 zijn. |
![]() |
Plunderen | Hiermee plunder je grondstoffen van het boerendorp, let wel op dat de stemming daalt als je deze optie gebruikt. |
![]() |
Opeisen | Hiermee eis je grondstoffen van het boerendorp op. |
![]() |
Koloniseren | Hiermee kan je een stad stichten. |
![]() |
Vriend uitnodigen | Hiermee kan je je vrienden uitnodigen om Grepolis te gaan spelen. |
![]() |
Wereldwonder informatie | Hiermee kan de bouwende allantie direct naar het wereldwonder informatiescherm gaan. |
Sjabloon:Fascination:navigatie