Sjabloon:Wereld instellingen alles: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
|rowspan="1"|Nieuwste wereld:||Spelwereld|| {{spelwereld:nieuw}} | |rowspan="1"|Nieuwste wereld:||Spelwereld|| {{spelwereld:nieuw}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8"| Snelheid||1||{{werelden:snel1}} | ||
|- | |- | ||
|1.5||{{werelden:snel1.5}} | |1.5||{{werelden:snel1.5}} | ||
Regel 17: | Regel 17: | ||
|4||{{werelden:snel4}} | |4||{{werelden:snel4}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |6||{{werelden:snel6}} | ||
|- | |||
| rowspan="8"| Eenhedensnelheid||1||{{werelden:een1}} | |||
|- | |- | ||
|1.5||{{werelden:een1.5}} | |1.5||{{werelden:een1.5}} | ||
Regel 31: | Regel 33: | ||
|4||{{werelden:een4}} | |4||{{werelden:een4}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |6||{{werelden:een6}} | ||
|- | |||
| rowspan="7"| Handelssnelheid||1||{{werelden:handel1}} | |||
|- | |- | ||
|1.5||{{werelden:handel1.5}} | |1.5||{{werelden:handel1.5}} | ||
Regel 42: | Regel 46: | ||
|- | |- | ||
|4||{{werelden:handel4}} | |4||{{werelden:handel4}} | ||
|- | |||
|6||{{werelden:handel6}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="16"| Alliantie-Limiet | | rowspan="16"| Alliantie-Limiet | ||
Regel 78: | Regel 84: | ||
|- | |- | ||
|nieuw||{{Werelden:nieuw}} | |nieuw||{{Werelden:nieuw}} | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Boerendorpensysteem||oud||{{Boerendorpen:oud}} | |||
|- | |||
|nieuw||{{Boerendorpen:nieuw}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2"|Moraalwerelden||actief||{{Werelden:moraal}} | | rowspan="2"|Moraalwerelden||actief||{{Werelden:moraal}} | ||
Regel 83: | Regel 93: | ||
|niet actief||{{Werelden:niet-moraal}} | |niet actief||{{Werelden:niet-moraal}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|Helden||{{Helden:Status}}||{{Werelden:heldenactief}} | ||
|- | |||
|niet actief||{{Werelden:helden-niet}} | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Artemis actief||Spelwereld||{{Werelden:Artemis}} | |||
|- | |- | ||
| | |niet actief||{{Werelden:Artemis-niet}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Tijdperk van de [[wereldwonderen]]||Aangebroken||{{Werelden:ww:wel}} | | rowspan="2" |Tijdperk van de [[wereldwonderen]]||Aangebroken||{{Werelden:ww:wel}} |