Sjabloon:Wereld instellingen alles: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(op volgorde gezet van werelden) |
(alliantie limiet toegevoegd) |
||
Regel 15: | Regel 15: | ||
|2||{{werelden:een2}} | |2||{{werelden:een2}} | ||
|- | |- | ||
|Beginnersbescherming||5 dagen||{{werelden:begin5}} | | rowspan="1"|Beginnersbescherming||5 dagen||{{werelden:begin5}} | ||
|- | |||
| rowspan="7"| Alliantie-Limiet||Geen||{{Werelden:all∞}} | |||
|- | |||
|25||{{Werelden:all25}} | |||
|- | |||
|50||{{Werelden:all50}} | |||
|- | |||
|75||{{Werelden:all75}} | |||
|- | |||
|100||{{Werelden:all100}} | |||
|- | |||
|250||{{Werelden:all250}} | |||
|- | |||
|500||{{Werelden:all500}} | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Overnamesysteem||oud||{{Werelden:oud}} | | rowspan="2" |Overnamesysteem||oud||{{Werelden:oud}} |