Sjabloon:Overnemen: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '<center> {| class="wikitable" width="80%" !colspan="3" align="center"| Kolonisatie |- |width="33%"| Stichten |width="33%"| [[Overname belegering|Overnemen: beleger...') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 3: | Regel 3: | ||
!colspan="3" align="center"| Kolonisatie | !colspan="3" align="center"| Kolonisatie | ||
|- | |- | ||
|width=" | |width="20%" rowspan="2"| [[Stichten]] | ||
|width=" | |width="40%"| [[Overname belegering|Overnemen: belegering]] | ||
|width=" | |width="40%"| [[Overname opstand|Overnemen: opstand]] | ||
|- | |||
|[[Overname belegering#Je wordt veroverd|Je wordt veroverd (belegering)]] | |||
|[[Overname opstand#Je wordt veroverd|Je wordt verover (opstand)]] | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |