Sjabloon:Wereld instellingen alles: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Geen bewerkingssamenvatting |
(op volgorde gezet van werelden) |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|Nieuwste wereld:||{{wereld:nieuw}} | |colspan="2"|Nieuwste wereld:||{{wereld:nieuw}} | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4"| Snelheid||1||{{werelden:snel1}} | | rowspan="4"| Snelheid||1||{{werelden:snel1}} | ||
Regel 24: | Regel 14: | ||
|- | |- | ||
|2||{{werelden:een2}} | |2||{{werelden:een2}} | ||
|- | |||
|Beginnersbescherming||5 dagen||{{werelden:begin5}} | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Overnamesysteem||oud||{{Werelden:oud}} | |||
|- | |||
|nieuw||{{Werelden:nieuw}} | |||
|- | |||
| rowspan="2"|Moraalwerelden||actief||{{Werelden:moraal}} | |||
|- | |||
|niet actief||{{Werelden:niet-moraal}} | |||
|- | |||
| rowspan="1"|Vrede||niet actief||{{Werelden:niet-vrede}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|Versie||{{Versie 1.0}}||{{werelden:1.0}} | |rowspan="2"|Versie||{{Versie 1.0}}||{{werelden:1.0}} | ||
|- | |- | ||
|{{Versie 2.0}}||{{werelden:2.0}} | |{{Versie 2.0}}||{{werelden:2.0}} | ||
|} | |} |